TI IN JAZ-JAZ IN TI SKUPAJ Z GLASBO

Učenci  CIRIUS Vipava in učenci Glasbene šole “Vinka Vodopivca” Ajdovščina na skupnem odru.

“Premalokrat se zavedam, kako čas drvi mimo nas in kako hitro nam življenje lahko spolzi iz rok. Dan za dnem hitimo drug mimo drugega, brez da bi si pogledali v oči, opazili stisko sočloveka, kaj šele, da bi dovolili, da drugi opazijo našo stisko. Le tu in tam se prikrade trenutek, droben, skoraj neznaten, ko srcu dovolimo, da vztrepeta, zaživi in nas opomni, da smo tu le na obisku. In da imamo samo eno priložnost. Kaj bomo naredili iz nje, pa je odvisno od nas samih. Mi smo priložnost, ki nam je dana, izkoristili.
Danes je glasba tista skupna ljubezen, ki nas povezuje,” je povedala gospa Karmen  Krapež, ki poučuje harmoniko na glasbeni šoli  v Ajdovščini, obiskuje in uči tudi našega učenca Jaka Štefančič in je bila pobudnica ter organizatorka glasbenega dogodka.
Povezani v lepoti in moči glasbe, srečni in ponosni se bomo tega dne še dolgo spominjali z radostjo!

Loredana Sajovic