Skoči na glavno vsebino

Kontakti

Tajnik VIZ:

  • Tatjana Pregeljc, tel: 05 3655 200, fax: 05 3655 225, e-pošta: tajnistvo@cirius-vipava.si
    • Uradne ure: od ponedeljka do petka od 7.00 do 8.00 in od 12.00 do 14.00

Ravnatelj:

  • Alojzij Adamič, tel:  05 3655 201, e-pošta: lojze.adamic@cirius-vipava.si
    • Uradne ure: po predhodni najavi, brez najave samo v nujnih primerih.

Pomočnice ravnatelja:

  • Mateja Kete Černe, tel: 05 3655 213, e-pošta: mateja.kete-cerne@cirius-vipava.si
  • Marjeta Bratož, tel: 05 3655 213, e-pošta: marjeta.bratoz@cirius-vipava.si
  • Petra Rijavec, tel: 05 9355 227, e-pošta: petra.rijavec@cirius-vipava.si

Svetovalna služba:

  • socialna pedagoginja: Klavdija Mervič, tel: 05 9355 232, e-pošta: klavdija.mervic@cirius-vipava.si
  • socialna delavka: Maja Likar, tel: 05 3655 202, e-pošta: maja.likar@cirius-vipava.si
  • psihologinja: Tjaša Mlakar, tel: 05 3655 214; e-pošta: tjasa.mlakar@cirius-vipava.si
    • Uradne ure: od ponedeljka do petka od 7.00 do 8.00 in od 12.00 do 14.00

Vodja zdravstveno-negovalne službe:

  • Mateja Pilih, tel: 05 3655 212, e-pošta: mateja.pilih@cirius-vipava.si
    • Uradne ure: na oddelku zdravstvene nege je pogovor omogočen kadarkoli brez predhodne najave v času odprtosti zavoda

Vodja terapij:

  • Matejka Moderc, tel: 05 3655 209, e-pošta: matejka.moderc@cirius-vipava.si
    • Pogovorne ure terapevtov so vsako sredo od 14.15 do 15.00

Računovodstvo:

  • računovodja: Polonca Volk, tel: 05 9355 231, e-pošta: polonca.volk@cirius-vipava.si
  • knjigovodja: Melita Bizjak, tel: 05 3655 205, e-pošta: melita.bizjak@cirius-vipava.si

Dostopnost